Anneli Allmere

Mina olen Sulle toeks raamatupidamises. Saan pakkuda abi erinevate küsimustes konsulteerides kui ka numbrite paika panemisel ja aruannete koostamisel. Olen õppinud ja töötanud raamatupidajana ning täiendan end sellel alal pidevalt. Raamatupidamine on ettevõtte vereringe. Kui see pole päris Sinu ala, siis aitan Sind heameelega!

 

Mida ma veel teinud olen?

Olen heal tasemel arvutikasutaja, tulen hästi toime Exceli ja Wordiga. Olen kiire õpilane, hea suhtleja ja vastutustundlik töötaja. Suudan hästi kohaneda meeskonnas ja töötan edukalt ka iseseisvalt. Oman positiivset ellusuhtumist ja usun, et kõikidele probleemidele leidub lahendus! Oma töös olen kasutanud inglise keelt nii kõnes kui kirjas välisklientidega suhtlemisel, seega tunnen ennast, seda keelt kasutades mugavalt.

Olen õppinud Haapsalu Kutsehariduskeskuses majandusarvestuse eriala, ning sealt edasi suundusin õppima Lääne- Viru Rakenduskõrgkooli samale erialale, mille lõpetasin edukalt 2010- ndal aastal. Alates 2017 aasta algusest, olen ka oma põhitöö kõrvalt teinud väikeettevõtetele raamatupidamist. Väljakutseid jagub aga kindlasti loen seda oma üheks parimaks saavutuseks!

Olen tootmises töötanud 2007-st aastat, alustades testija ametist ning lõpetades toodangu planeerimise/tootmisjuhi assisteerimisega ning tunnen, mistõttu olen kodus ka assisteerivate ülesannetega. Töötasin ajutiselt (äraoleva töötaja asendus) ka Läänemaa Ühisgümnaasiumis õppekorraldajana mis suures osas hõlmas ka juhiabi ülesandeid. Usun, et minu senised töökogemused võiksid olla abiks ettevõtjale, kes soovib kasvada ja areneda.

 

 

 

Kui Virtuaalassistendi leht oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui see võiks ka Sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga” 

Aitäh tagasiside eest!