38+

klienti (88% püsikliendid)

3812+

Tundi teostatuid töid

20347+

hallatud/vastatud maili

1290+

sotsiaalmeedia postitust

Kodulehe majutus ning haldus

Kodulehe majutus

Kuigi tänapäevases nutiühiskonnas on kodulehe majutus või ka veebimajutus vägagi levinud, tuleb siiski ette seda, et ei teata mida see endast kujutab või milleks seda siiski üldse vaja on. Lihtsalt öeldes võimaldab kodulehe majutus võtta kasutusele oma domeeniga veebilehe ning luua omanimelised e-posti aadressid. Kui soovid teha ettevõttele kodulehte, registreerida domeeni, e-posti aadressi jms vajaliku, siis ongi kõige mõistlikum see lahendada kasutades kodulehe majutamise võimalust. See tähendabki seda, et tellid kodulehe tegemise veebimajutajalt. Üleüldiselt on levinud see, et mitmed veebimajutajad pakuvad võimalust ka ise koduleht luua – sellega kaasas käib ka muidugi selle majutamine.

Eriti kasulik on kodulehe majutus just sellisel juhul, kui Sul endal puuduvad vastavad kutsealased oskused või ettevalmistus. Spetsialistid, kes selliste veebilahendustega tegelevad, oskavad Sulle kõige paremini ning kõige täpsemalt öelda, millist veebimajutust Sa täpselt vajad. Sedamoodi veebilehe majutus aitab Sul end veebis teistele nähtavamaks teha.

 

Kodulehe majutus – selle juures on olulised mitmed aspektid:

  • Turvalisus – oluline on valida teenusepakkuja, kelle serverid on piisavalt töökindlad ning kaitstud häkkerite ligipääsu eest. Niiviisi võid veenduda, et ebameeldivad katkestused serverites või kõrvaliste isikute ligipääs Sinu kodulehe andmetele, on välditavad. Usaldades oma koduleht teenusepakkuja kätte, on oluline veenduda, et Sulle suudetakse pakkuda parima kvaliteediga turvalisus.
  • Kiirus – kuna tänane veebikasutaja on üsnagi kärsitu ning tahab igale poole jõuda kohe ja praegu, on oluline, et Sinu koduleht avaneks kiiresti. On üsnagi selge, et kui avamisele kulub rohkem kui paar sekundit, siis külastaja pigem lahkub, kui jääb ootama seda, millal leht ükskord avaneb.
  • Klientide teenindus – klient, kes ostab sisse kodulehe majutuse, peab teenusega rahul olema ka muudes aspektides. Seega, kui kliendil on mõni mure, siis peab tal olema võimalus koheselt pöörduda klienditeeninduse poole, et oma probleemidele lahendused saada.

 

Mille eest Sa maksad?

Üks levinumaid küsimärke kodulehe majutuse teema osas ongi hind. Vägagi paljud ettevõtjad või eraisikud ei tea tegelikult mille eest nad üldse maksavad. Mitmed teenusepakkujad veebimajutuse osas annavad kliendile võimaluse valida erinevate pakettide vahel. Näiteks on Eestis üks levinuimaid veebimajutajaid www.veebimajutus.ee, kes pakub mitmesuguseid erinevaid pakette, kõige soodsamast kõige kallimani.

Üks asi, mille eest Sa maksad, on domeen. Miks on kasulik omada domeeni lõpuga meiliaadressi? Üheks peamiseks põhjuseks on see, et see jätab ettevõttest professionaalsema mulje. Sellisel juhul on üks võimalus valida pakett, mis pakub võimalust võtta oma ettevõttele või füüsilise isikuna kasutusele oma domeeninimega aadressid. Sellised oleks siis stiilis eesnimi@firmanimi.eu või eesnimi@perenimi.ee. Tellides e-posti majutuse veebimajutus.ee lehelt, on Sul võimalus näiteks panna oma e-postile peale automaatse puhkuseteavituse. Samuti ei ole vaja muretseda viiruse- ja rämpsposti tõrje pärast – selle eest on juba hoolitsetud.

Teisalt aga maksadki veebimajutuse eest. Üldiselt hõlmavad veebimajutuse paketid endas ka nagunii domeeni lõpuga meiliaadressi võimalust. Seega, neile ettevõtjatele ja eraisikutele, kellel on vaja nii kodulehe majutust kui domeeni, on sellised paketid parimad. Majutada on võimalik nii ettevõtte e-posti aadresse, kodulehte, e-poodi või isegi blogi.

Kui tunned end kodulehe majutusega kimpus olevat ning näib, et ise asjaga hakkama ei saa – ära muretse! Vajadusel aitame Sind ning tellides meie käest kodulehe tegemise, kolimise veebimajutuse keskkonda ja/või abi veebilehe haldamisega, on 6 kuud majutust tasuta. Vajadusel täiendame, uuendame, lisame kodulehele sisu või tõlgime nii vene kui ka inglise keelde.

 

 

 

Kui see artikkel oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga”

Aitäh tagasiside eest!

Tasuta
E-raamat

Soovid teada, kuidas virtuaalassistent saab aidata Sul rohkem raha teenida?

Olen teadlik, et e-raamat on täiesti tasuta ja saan Virtuaalassistent OÜ listist lahkuda igal ajal. Me ei jaga Teie aadressi kellegagi ea saada spammi.