info@assistent.ee | +372 5680 0084

68+

klienti (88% püsikliendid)

3812+

Tundi teostatuid töid

20347+

hallatud/vastatud maili

1290+

sotsiaalmeedia postitust

Kingi idee

Kingi idee: Mida kinkida?!

Puudub kingi idee? Iga-aastane küsimus mõne tähtpäeva, nagu näiteks sünnipäev, pulma-aastapäev või jõulud saabumisel: mida kinkida?! Muidugi võib kingitusi oma partnerile või perele teha ka muul ajal aastas, kuid vältimatu on see, et just nendel „tähtsamatel“ päevadel, on kingitused justkui rohkem oodatud.

Olla kinkimise poolt või vastu?

Kindlasti on päris paljud mõelnud selle küsimuse peale, sest on paratamatu, et mida aeg edasi, seda enam võib kinkide tegemine tunduda vaid tühise „kohustusena“, sest „eelnevatel aastatel on ju tehtud“. Tihti pannakse suurt rõhku ka materiaalsetele kingitustele, nagu kallis tehnoloogiavidin, uus telefon või hinnaline ehe, mistõttu võibki kinkide tegemine paljude jaoks võrduda stressitaseme kasvuga.

Samas! See ei pea nii olema! Tänapäeva ühiskonnas on justkui moodi läinud erinevad isetehtud kingitused, käsitöö ning vidinad, mis ei pea olema kallid, kuid väljendavad kinkija südamlikkust ja armastust selle suunas, kes kingi endale saab. Väga paljud inimesed väärtustavadki just sentimentaalset kingitust materiaalse üle, ning see mõtteviis on võidukäigul. Kui siiski – isegi kui minna tähendusrikka kingi teed, nõuab see tegelikult ka rohkem mõttetööd, et mida ja kuidas siis kinkida.

kingi idee pakkimine

OLE LOOV!

Kuidas ja millal kingitust valida näiteks oma partnerile on keeruline küsimus, kuid mitte midagi ületamatut – alati on võimalus! Teades oma partnerit ning seda, mis teda huvitab või mis on tema eelistused, hästi, siis ei ole ilmselt kingivalimine suurem probleem. Teisalt aga kui kinkija pole endas täiesti kindel, on võimalik ka partneriga koos kinki valima minna. Nii on teada, et kingisaaja on oma kingiga rahul ning kinkija oma rõõmu ka saanud. Kindlasti tuleb omavahel rääkida sellest, kuidas, kas üldse ja millal üksteisele kingitusi teha – nii on võimalik vältida olukordi, kus tähtsal päeval üks inimene saab kingirõõmu nautida ja teine peab salaja pettumust peitma.

Kingi tegemisel või ostmisel on esmatähtis olla kursis sellega, mida teine inimene näiteks teha naudib, mis on tema hobid või mis talle üleüldiselt meeldib. Vastupidises olukorras võib lihtsalt kinkija rõõmust saada kurbus, kui kingisaaja pole kingiga rahul. Samas, eriti rõõmustav on ju kink saada siis, kui seda kõige vähem ootad. Tegemaks kingitegemise protsessi veidi lihtsamaks ja vähem stressitekitavaks, oleme koostanud nimekirja 15-st lihtsast, kuid tabavast kingiideest.

 1. Pildialbum

Praeguses ühiskonnas, kus kõik tundub olevat digitaalne, on ilusaks mälestuseks isekoostatud pildialbum ühistest mälestustest, mis saaja naeratama paneksid.

 1. Ehted

Olgu selleks kullast kõrvarõngad või isetehtud kaelakee – ehted kaunistavad saajat igal juhul.

 1. Raamatud

Raamatuid on tohutult palju erinevaid ning igal huvilisel on võimalik vastavalt oma kingisoovile sobiv leida. Ideaalne kingi idee äripartneritele! Ka kui ei tea, millist raamatut kinkida, siis vaata meie rubriiki “Kasulik” – sealt leiad ka väikese valiku.

 1. Küpsetised

Üks lihtsamaid kingiideid, kui kingisaaja on maiasmokk või armastab pagaritooteid. Samuti on see selline kingitus, mis paneb silma särama alati, mitte ainult konkreetsel tähtpäeval.

 1. Lõhnaõli

Kindlasti üks levinumaid kingitusi, kuid samuti üks tabavamaid. Kellele meist ei meeldiks hästi lõhnata? Valides õigesti, on võimalik kingisaaja kõrvuni naeratama panna.

 1. Isevalmistatud küünlad

Olgu selleks lõhnaküünal või tavaline küünal, hubasuse toob ta tuppa silmapilkselt. Valmistades küünla ise, saab kinkija sellesse ka oma head mõtted panna. 

 1. Nutividinad

Siia alla käivad näiteks akupangad, kõrvaklapid, telefonide tagused jms. Kõik need asjad on sellised, mida alati vaja läheb, seega kasulik kingitus kindlasti!

 1. Universaalne kingi idee: Käsitöö

DIY (tee-ise)-kultuuri populaarsuse suurenemisega, on käsitöö austajate arv kasvanud. Erinevad kudumid, pildiraamid, võtmehoidjad jne jõuavad kindlasti kingisaaja südamesse. Käsitööd võib nii ise teha või osta. Kui ise käsitööd ei tee, siis müügikohtadest leiab väga luksulikke ja südantsoojendavaid esemeid. Tuleb vaid see õige leida!

 1. Lilled

Olgu selleks lõikelill või potilill, lillede kinkimiseks pole kunagi vale aeg.

 1. Ühine puhkus

Puhkus võib olla nii pikem reis välismaale, kui ka lihtsalt nädalavahetus eemal linnamürast ning võimalus üksteisega toredat aega veeta. Kes suudaks sellele vastu panna?!

 1. Magamisriided

Kuigi riiete kinkimine võib tihti olla üsnagi riskantne, on magamisriietega raske alt minna. Pidžaama, öösärk või lihtne magamiskomplekt on sobilik kingitus kõigile, kes head und väärtustavad.

 1. Kinkekaardid

Jällegi üks klassikaline kingitus, millega raske mööda panna. Kinkekaart on kingitus, millel ei ole sugu – sobib kõigile.

 1. Tööriistakomplekt

Milline mees või ka naine ütleks ära uuest tööriistakomplektist?

 1. Heade soovide purk

Lihtne, kuid südantsoojendav purk. Kingisaaja võib iga päev purgist võtta paberitükikese ühe sooviga, mis koheselt tuju parandab.

 1. Käekell

Käekell on universaalne kingitus, mis ei lähe kunagi moest.

Seega, lase mõtted valla ning kinke ostma!

Kui see artikkel oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga”

Aitäh tagasiside eest!