info@assistent.ee | +372 5680 0084

68+

klienti (88% püsikliendid)

3812+

Tundi teostatuid töid

20347+

hallatud/vastatud maili

1290+

sotsiaalmeedia postitust

Kliendihaldus

Kas kliendihaldus on Sulle vajalik?

Kui hästi Sa oma kliente tunned? Mõtle hoolega. Kui palju Sul on aga aega, et oma klientidega seotud probleemidega tegeleda ning hallata kõike, mis sellega seotud? Kui vastasid teisele küsimusele „pole väga palju aega“ või „võiks rohkem aega olla“, siis oled õiges kohas. Tegelikult Sa ei peagi selle kõigega ise tegelema – kliendihaldus on efektiivne viis hoida end kursis kõigega, mis Sinu ettevõtte kliente puudutab. Ning mis kõige parem – Sa võid selle vabalt kellelegi teisele tegemiseks suunata.

Kliendihaldus on CRM lahendus, mis on suure funktsionaalsusega ning samuti paindlik. See haldab hästi olemasolevaid kliente ning ka potentsiaalseid tulevasi kliente. Samuti analüüsib see klientidega seotud tegevusi, toetab Sinu ettevõtte kasvu ning aitab veel enam kaasa klientide rahulolu säilitamisele ja/või parandamisele.

 

Mis see kliendihaldus siis ikkagi tegelikult on?

See on lahendus, mis on kooskõlas koos muude ettevõtte kasutatavate lahendustega, et seeläbi koondada kõik tähtis info ühte konkreetsesse ning loogilisse vaatesse. Kliendihaldus ei ole miskit rasket – vastupidi! See on lihtsasti õpitav ning vajab kasutamiseks vaid töötavat internetiühendust ning Sinu poolt vabalt valitud seadest. Selleks võib olla nii lauaarvuti, läptop arvuti, tahvelarvuti või isegi Sinu nutitelefon.

Peamine kliendihalduse väljund on säilitada klientide kohta kogutud infot, mille abil on ettevõttel võimalik saada oma klientidest ja nende vajadustest parem ettekujutus. See omakorda annab edasises äritegevuses suure tõuke. Korrapärasus on võti. Kliendihalduse hulka käib veel näiteks erinevate lepingute, kontaktide, pakkumiste jms dokumentide säilitamine. See aitab segastel hetkedel kokku viia kliendi ning temaga seotud toimingud, et asjad Sinu ettevõttes kiiremini toimiksid.

Peale selle ei saa unustada kliendituge. Sinu ettevõtte klient peab olema kindel, et saab ükskõik millise murega, mis ettevõttega seostub, pöörduda klienditeenindusse. Olgu selleks siis helistamine või e-maili teel pöördumine – klient peab alati vastuse saama.

 

Miks peaksid Sina oma kliendihalduse meie hoolde jätma?

Edukale firmale on ühtaegu tähtis nii aeg kui raha. Seetõttu on oluline säästa aega selle jaoks, kus see tähtsam on.

Kuigi klientide haldamine ja nende huvide eest hoolt kandmine on üks tähtsamaid asju mille peale oma ettevõtte üles peaksid ehitama, on loomulik, et see võib tunduda ka kui üks neist „tüütutest“ ülesannetest. Tegelikult on asi lihtne ning Sa ei pea ise mitte midagi tegema – suuna oma tööd meile. Meie võtame delegeeritud tööd rõõmsalt vastu ning kanname hoolt selle eest, et edukast kliendihaldusest võidaksid nii Sina ise, kui Sinu praegused ning tulevased kliendid.

Meie aitame Sind, koondades kogu Sinu ettevõtte olemasolevate ja potentsiaalsete klientide kohta käiva informatsiooni ühte kohta. Milleks see hea on? Eks ikka selleks, et oleks suurepärane ja põhjalik ülevaade ettevõtte klientidest, mis omakorda on kasuks ettevõtte kliendisuhete juhtimisel. Seome Sinu ettevõtte müügi, turunduse ja klienditeeninduse üheks tervikuks, läbi mille on võimalik paremini organiseerida, automatiseerida ja planeerida kõike.

Kliendihaldus on üks neist ülesannetest, mida Sa ei pea ise ära tegema. Selleks olemegi meie virtuaalassistendid need, kes selle eest hoolt saavad kanda. Tuleme alati appi ning oleme usinalt valmis võtma vastu uusi väljakutseid ja ülesandeid, mis aitavad Sinu ettevõttel edasi areneda. Nii saad ise keskenduda toimetustele, mis aitavad muul moel Sinu ettevõttel uutesse kõrgustesse liikuda ning Sul ei ole vaja muretseda oma klientide pärast. Kõige eest kannab VA hoolt.

 

 

 

Kui see artikkel oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga”

Aitäh tagasiside eest!