info@assistent.ee | +372 5680 0084

38+

klienti (88% püsikliendid)

3812+

Tundi teostatuid töid

20347+

hallatud/vastatud maili

1290+

sotsiaalmeedia postitust

Merit Aktiva otseühendus LHVga

Teed koostööd LHV pangaga?

Kui Sinu ettevõttel on pangakonto LHV Pangas, siis saab Merit Aktivas sisse lülitada automaatse konto väljavõtte päringu. Enam ei ole vaja konto väljavõtet failist importida. Import tehakse nüüd automaatselt otse pangast.

 

Kuidas luua otseühendus Merit aktivast LHV pangaga?

Mida tuleb teha raamatupidamisprogrammis?

Lülitame otseühenduse LHV Pangaga sisse pangakonto kaardil menüüst Maksed > Pangad.

maksed merit aktiva LHV

Kui pangakonto on juba lisatud, siis muuda seda:

muuda merit aktiva LHV

Kui pangakaardile on sisestatud LHV Panga IBAN kontonumber, siis on kaardil näha nupud „Loo otseühendus pangaga“ ja „Kinnita automaatselt seotud maksed“.

seo maksed merit aktiva LHV

Kui klikkida nupul „Loo otseühendus pangaga“, siis avaneb isiku tuvastamise aken. Seal saab ettevõtte allkirjaõiguslik isik ennast tuvastada ID-kaardi või mobiil-ID-ga. Seejärel saadetakse LHV Pangale automaatselt vastav teade.

Mida tuleb edasi teha ettevõtte esindajal?

Pank saadab allkirjaõigusliku isiku meilile Connect teenuse lepingu, mis tuleb digiallkirjastada ja pangale tagasi saata. Seejärel avab LHV Pank otseühenduse Aktivaga.

Tööpäevadel teeb programm konto väljavõtte päringu iga poole tunni järel. Töövälisel ajal tunni kuni paari tunni järel. Andmed imporditakse Aktivas LHV Panga maksete aknasse „Panga väljavõtte import“. Kui ettevõttes on sisse lülitatud ka automaatne seotud maksete kinnitamine, siis laekuvad maksed automaatselt maksete nimekirja, st arved loetakse makstuks ja nad ei ole enam võlgnevustena üleval.

 

 

 

Kui see artikkel oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga”

Aitäh tagasiside eest!

Tasuta
E-raamat

Soovid teada, kuidas virtuaalassistent saab aidata Sul rohkem raha teenida?

Olen teadlik, et e-raamat on täiesti tasuta ja saan Virtuaalassistent OÜ listist lahkuda igal ajal. Me ei jaga Teie aadressi kellegagi ea saada spammi.