info@assistent.ee | +372 5680 0084

68+

klienti (88% püsikliendid)

3812+

Tundi teostatuid töid

20347+

hallatud/vastatud maili

1290+

sotsiaalmeedia postitust

Partnerid

Meil ei ole kliendid, vaid partnerid, sest edu sünnib koostöös! Aitäh, et olete meiega!

partnerid

FTE alustas 2004 aastal Peeter Pärtel eestvedamisel CASHFLOW lauamängust õppimisega. Jätkas osalejate soovil live koolitustega kinnisvarasse investeerimisest, maksustamisest, ettevõtlusega alustamisest ja ettevõtluse laiendamisest. FTE lubadus: Oleme Sinu kõrval kuni Sa teed rasket tööd, et olla vaba ja õnnelik tulevikus ning innustame Sind toetava kogukonna ning vajaliku informatsiooniga.

Pilvebüroo

Pilvebüroo pakub lisaks  raamatupidamisteenusele, sama teemalisele blogile ka E-raamatuid ja videokursuseid (vaata e-poodi), mentorlust, konsultatsioone ja pikemaid arendusprojekte. 

Lavii

Lavii

Lavii lubadus: aitame saavutada turunduses mõõdetavaid tulemusi. Teeme sulle veebilehe, toome sinna külastajad ja muudame nad klientideks. Üle 140 teostatud digiprojekti ja 87% töid tuleb meile läbi soovituste.

SEM turundus

Silver on ettevõtluskogemusega internetiturundaja. Tal on kogemus 50+ turundusprojektis ja ta usub, et püsivate tulemuste saamiseks tasub veebis panustada ennekõike sisuloomele ja SEO tööle. Seetõttu keskendub ta ennekõike just otsingumootoriturundusele, mis hõlmavad sisuloomet, Google AdWords reklaame, ning lehesisest ja -välist SEO teenust.

Lillerand

Lillerand on mõnus ja hubane lillepoekett – poed asuvad nii Haapsalus kui ka Laulasmaal. Lisaks kaunitele õitele erinevateks tähtpäevadeks, leiab poest ka laialdase valiku käsitöökaarte, -kosmeetikat ja -kingitusi. Meelepärase toob või viib kohale lillekuller!

Igiwood

Rixutin

Unistuste päevik või märkmik sobib igaühele, kellele meeldib unistada, eesmärke seada ja neid saavutada! Igiwood päevikud ja märkmikud on ideaalsed kingitused nii õpilastele kui ka õpetajatele. Need sobivad ideaalselt igale ettevõtlikule inimesele, kellele meeldib kokkusaamisi, ülesandeid jm tähtsat üles kirjutada. Unistuste märkmik on täpselt parajas suuruses, et mahutada endas kõike vajalikku ning seda mugavalt kaasas kanda, jäädes seejuures stiilipuhtaks ja eriliseks!

Hõbenool

Automaatkäigukasti diagnostika, remont ja taastamine, käigukasti hooldus ja dünaamiline õlivahetus, hüdromuhvide/turbiinide remont ja taastamine! Hõbenool OÜ on asutatud vendade Jürgen ja Märten Riimi pool. Märten omandas mootorsõidukite diagnostiku eriala ja on töötanud selles ametis nii Toyota kui ka Mercedes-Benz margiesindustes kokku 8 aastat. Jürgen on omandanud mehaanikaalase kõrghariduse Eestis ja Saksamaal ja tegelenud peamiselt kvaliteedijuhtimissüsteemide ning teadustööga.  

Põhjala-elektritööd-oranž

Põhjala Elekter 

Teevad nii uutele kui ka renoveerimisjärgus olevatele hoonetele elektritöid: kõik alates pistiku paigaldusest kuni elektrikilpide koostamiseni. Vajadusel ka sidevõrkude ehitus ja hooldus!

Eling Autorent

Nende peamiseks tegevusalaks on sõiduautode ja väikebusside (alla 3,5t) rentimine ning kasutusrent. Elingul on laialdane valik masinaid, mille seast peaks iga klient endale sobiliku leidma. Samuti on autopark pidevalt uuenev, mistõttu pole valik kunagi igav. Võite veenduda, et nende sõiduautod ja väikebussid on mugavad, puhtad ning muidugi tehniliselt korras.

ProScreen

ProScreen loob innovatiivseid kommunikatsioonilahendusi ettevõtetele ja asutustele. Asutuste ja ettevõtete koosoleku- ning videokonverentsiruumides, hotellide konverentsikeskustes, koolide auditooriumides peab olema esitlustehnika lihtsalt kasutatav ning heli ja pildi esitlemine peab olema võimalik kõikide tänapäevaste multimeedia ja nutiseadmetega.

partnerid wolfgarage

Wolf Garage

Wolf Garage tegeleb võidusõidu autode varustuse ja varuosade müügiga. Hobiautode remondi, hoolduse ja ümberehitusega.

Martna Garaaz

Autode hooldus- ja remonttööd, diagnostika, rehvi- ja keevitustööd. Martna Garaaz on saanud toetust Pria fondist, millega toetatakse maapiirkonna ettevõtlust. Tänu sellele on nad saanud viia oma ettevõtte teenused täiesti uuele tasemele ja pakkuda oma klientidele kvaliteetsemaid ja kaasaegsemaid teenuseid, loonud juurde uusi töökohti ja kasvatanud ettevõtte käivet kordades.

Kamiserv

Kamiserv tegeleb autoremondi, rehvivahetusega Uuemõisas (Haapsalus). AItavad ka kolimisel, transpordil jne – vastav transport olemas! 

Oiler

Oiler

Millers Oils on sõltumatu ja innovatiivne kvaliteetsete õlide, määrdeainete ja kütuselisandite tootja Inglismaalt. Oiler OÜ pakub laias valikus tooteid tava, motorspordi ja klassikalistele sõidukitele, põllumajanduslikele ja kommertssõidukitele ning kõrgtehnoloogilisi tooteid mitmesuguste tööstuslike rakenduste tarvis. Millers Oils kasutab oma õlide tootmiseks parimaid maailmaturul saada olevaid baasõlisid.

Mööblikeller 

Vana ja kasutatud mööblit eelistatakse uuele enamasti stiiliga seoses või emotsionaalsetel kaalutlustel.​ Võib juba ette ennustada, et rahaliselt see kokkuvõttes märkimisväärset võitu ei anna. Enne kui kuurist või poest koju tassitud mööblit ise restaureerima hakkad, pildista mööblit ja saada pildid seisukorra ja taastamise hindamiseks asjaarmastajale (näiteks Mööblikellerile).

LightForest

Kõik, mis on seotud metsamajanduse ja sellega seotud tegevusetega – LightForest on sel alal kindel koostööpartner!

 

Estlender

Estlender OÜ toodab käsitööd nagu lapitekid (sh spetsiaalsed kollektsioonid lastele), käterätikud, linikud ja laudlinad, küünlad, jpm.

Flow How

See äriprotsesside ja tarkvaratöö ekspertide meeskond mängis Skype´i kiirel kasvamisel olulist rolli. Nad vajasid tööriista, mis annaks neile andmete põhjal põhineva ülevaate edust ja automatiseeriks osa tööst. Sellist tööriista polnud olemas, seega meeskond lõi ühe – FlowHow.

Fossa Formalis 

Ettevõtte juht Anne Oja on juhtinud Äripäeva teemaveebi kinnisvarauudised.ee (mille käigus tegime ka meie temaga koostööd).  Varem on Anne Oja töötanud uudisteajakirjaniku ja kinnisvaraanalüütikuna, mistõttu on tal Eesti kinnisvaramaastikust väga hea ülevaade. Lisaks kinnisvarateemaliste veebiuudiste kirjutamisele ja toimetamisele koostab Anne Oja üheksa korda aastas Äripäeva tellijateni jõudvat kinnisvara erilehte. (allikas: kinnisvarauudised.ee)

Kas Sinagi ehk sooviksid osa saada sellest vahvast koostööst? Siis ära kõhkle ja võta meiega ühendust!