info@assistent.ee | +372 5680 0084

38+

klienti (88% püsikliendid)

3812+

Tundi teostatuid töid

20347+

hallatud/vastatud maili

1290+

sotsiaalmeedia postitust

Märts on Rahvusvaheline Ideede Kuu

Ideede kuu – mis see on?!

Mõned suurimad, kõige muljetavaldavamad asjad tänapäeva maailmas – olgu selleks suured kõrguvad majad või keerulised, säravad nutitelefonid – said alguse ideena. Ilma ideedeta poleks tänases maailmas kõiki neid lahedaid asju, mis meil praegu on. Asjad, mis parandavad meie tervist. Asjad, mis pakuvad meile igavuse peletamiseks meelelahutust. Asjad, mis aitavad meil ühendust hoida. Asjad, mis leevendavad hommikust tipptundi. Kõik, mis algasid ideevälgatusena kellegi mehe või naise peas ning millest arendati väljas asjad, mida täna omame.

Rahvusvaheline ideede kuu rõhubki just idee väärtusele, olenemata sellest kui tobedana see võib algselt tunduda. Kui on midagi, millele oled pikalt mõelnud – idee, mille reaalsuseks muutmisest pole julgenud unistada, siis nüüd on aeg oma ideele tõuge anda.

 

Rahvusvahelise ideede kuu ajalugu

Head ideed info@assistent.ee

Millal sul viimati mõni hea idee oli? Dušši all? Või mõtlesid sellele esimese asjana hommikul ärgates, kuid hiljem unustasid, mis see oli? Kas lasid ideel oma peas areneda, kuid siis loobusid, sest arvasid, et see nagunii ei töötaks?

Igaühel meil on selliseid kohatisi ajulaineid ning kahjuks lasevad paljud meist neil selleks ka jäädagi. Mõtle kõikidele ideedele mis oleks tõesti võinud meie elu paremaks muuta, aga nende ideede autor ei jõudnud kunagi tegudeni? Sel kuul ära lase oma ideedel minema joosta – pane nad paberile kirja ning räägi neist oma sõpradele. Loo päris laineid.

 

Kuidas pidada Rahvusvahelisest ideede kuust kinni

Kuna ideed ei ole kerged tulema, siis sel kuul ära lase ühelgi neist minema kaduda. Pane oma voodi kõrvale märkmik, juhuks kui keset ööd ärkad mõne fantastilise ideega. Niiviisi saad selle kohe kirja panna ning see ei lähe meelest ära.

Kui juhtud ideevälgatusi saama siis kui oled näiteks duši all või oled kinni hommikuses tipptunnis, luba endale, et kirjutad idee üles nii kiiresti kui võimalik, kas oma telefoni või märkmikusse. Võib-olla kui hiljem sellele uuesti mõtlema hakkad, on sul juba veel enam ideid, et oma algset ideed täiustada!

 

 

 

Kui see artikkel oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka Sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga”

Aitäh tagasiside eest!

Tasuta
E-raamat

Soovid teada, kuidas virtuaalassistent saab aidata Sul rohkem raha teenida?

Olen teadlik, et e-raamat on täiesti tasuta ja saan Virtuaalassistent OÜ listist lahkuda igal ajal. Me ei jaga Teie aadressi kellegagi ea saada spammi.