Administratiivsed tegevused võivad olla väga erinevad. Kui Sul, hea ettevõtja, kasvab töökohustuste hulk juba üle piiri ning enam ei jää aega põhitegevusteks, siis on aeg pöörduda Virtuaalassistendi poole. Meie teeme vajalikud toimingud Sinu eest ära. Otsime välja parima koha, kus kohast uus kontorimööbel tellida või saadame naisele sünnipäevaks lilled. 

Ülesanded, mille tegemise osas saame abiks olla:

emaili haldus info@assistent.ee

Postkasti haldus ja meilidele vastamine

Kas Sa oled kursis kui palju aega kulub Sul postkastis korra loomisele? Enam ei pea Sa selle pärast muretsema,  teeme seda Sinu eest! Sorteerime välja ebavajaliku reklaami, vastame Sinu juhiste järgi lihtsamatele kirjadele ning vastavalt kokkuleppele suuname keerukamad mured Sulle või hoolitseme ka nende eest ise. 

Või on Sul vaja välja saata kutseid mõnele üritusele? Tihti saab suurema osa ära teha automaatselt, kuid osa tuleb teha ka käsitsi. See on lihtne ülesanne, mida delegeerida! Loo üks põhi ja lase assistendil saata see just nendele inimestele, kellele vaja.

 

 

Andmete sisetamine info@assistent.ee

Andmete sisestamine

Olgu nendeks töökuulutused, töötaja andmed, Sinu põhitegevuseks vajalik info programmides vmt.

 

 

 

 

Dokumentide haldus info@assistent.ee

Dokumentidega töö (sh dokumentide korrastus)

Dokumendihaldus on töö, mis kipub olema alahinnatud. Tihti arvatakse, et piisab sellest, kui salvestad vajaliku dokumendi “kuhugi kindlasse kohta”. Hiljem dokumenti otsides on aga seda keeruline leida. Selle jaoks loome Sulle korrektsed süsteemid. Edaspidi on Sinu dokumendid korras ja leiad kõik vajaliku kiirelt üles.

 

 

 

 

Tõlketeenused info@assistent.ee

Tõlketeenuse organiseerimine

Eelkõige on seda vaja dokumentide või kodulehe puhul. Parimate tingimustega tõlkijate leidmine, nendega suhtlemine, tõlgete edastamine ja kontrollimine, seejärel toimetamine – see kõik on meie pärusmaa. Me leiame tõlgi, saadame talle materjalid tõlkimiseks, kontrollime saadud töö üle, seejärel hoolitseme selle eest, et native keeletoimetaja vaataks tekstid üle ja meie partner saab kätte nö puhta töö. Vajadusel lisame tõlgitud teksti ka kohe kodulehele (artiklid, blogid). 

 

 

Pakkumised ja päringud info@assistent.ee

Pakkumiste võtmine ja päringute koostamine

Shokolaadist ehituspakkumiseni… On siis vaja ettevõtte logoga šokolaadi, tassi või üürikorterile välisust – kõige selle eest saame hoolitseda meie, et leida parim pakkumine.

 

 

 

 

PowerPoint esitlus info@assistent.ee

PowerPoint presentatsioonide vormistamine

Sina saadad meile “musta” materjali, mida soovid esitlusel kasutada ja meie vormime sellest ilusa ja meeldejääva presentatsiooni

 

 

 

 

Kaartide ja kingituste organiseerimine tiimiliikmete/klientide sünnipäevadeks või aastapäevadeks

Kaartide ja kingituste organiseerimine info@assistent.ee

Tänapäeva digimaailmas personaalne paberil kaart näitab Sinu klientidele tõelist hoolimist ja tähelepanu. Selliste kaartide kirjutamine ja laiali saatmine on aga suhteliselt ajamahukas töö. Oleme otsinud enda partneritele isikupäraseid kaarte ja neid ka partnerite klientidele saatnud. Sinu ainsaks tööks jääb edastada meile kaardi saaja nimi ja aadress.

 

 

 

 

Ürituste korraldamine info@assistent.ee

Ürituste planeerimine ja korraldamine

Sina ütle meile eelarve, ürituse sisu, aeg ja võimalik asukoht (linnalise täpsusega) ja kõik ülejäänu võib jääda meie mureks. Organiseerime õige koha, saadame laiali kutsed, teostame registreerimised. Organiseerime esinejad ja toitlustuse. Kontrollime kohapeal ürituse sujuvust. Teeme tagasisideuuringu osalejate seas.

 

 

 

 

 

Kui mõnest teenusest võiks Sulle kasu olla, siis võta meiega ühendust ja kui see leht võiks ka Sinu sõpradele abiks olla, siis kliki “Jaga”  Aitäh tagasiside eest!

×
×

Cart