Kas veebilehe ja blogi haldus on Sinu jaoks? Tänapäeval on üks olulisemaid asju ajaga kaasas käia. Kuna elame maailmas kus infotehnoloogial on ülimalt suur tähtsus, on vaja seda alati meeles pidada. Kas Sinu ettevõttel või firmal on oma koduleht või blogi? Kui ei – oled õiges kohas.

Kui Sul juba on üks või mõlemad, oled siiski ka Sina õiges kohas. Ükski veebileht ei ehita end ise üles ja ei halda end ise. Sama kehtib ka blogi kohta, mida tegelikult tuleks isegi tihedamini uuendada, kui veebilehte.  Selge ülesehitusega ning hästi optimeeritud veebileht/blogi teeb turunduse palju lihtsamaks. On ülimalt oluline, et Sinu veebileht ning blogi oleks asjakohased – need on miskit, mis on justkui Sinu esindajad. See tähendab, et vajalik on alustada täiesti põhilistest asjadest, nagu näiteks tarkvara uuendamine. Seejärel on mõistlik edasi liikuda visuaalse poole peale ning muidugi on kõige tähtsam info asjakohastamine. See tähendab seda, et iga väiksemgi muutus Sinu ettevõttes mis on oluline suuremas pildis – seda tuleks kajastada ka veebilehel.

 

Milline on veebilehe ja blogi haldus?

Veebilehe haldus info@assistent.ee

Koduleht on kanal, mille sisu ja disaini osas on ettevõttel täielik sõnaõigus. Sina otsustad millise kassipildi ja kuhu Sa paned (Sina dikteerid, mitte Facebook või Instagram!). See on parim vahend  loomaks ettevõttest positiivne esmamulje ja professionaalne kuvand ning andmaks kliendile hea ülevaate oma tegevusest, teenustest ja toodetest, kasutades selleks tehniliselt hästi hallatavat ja kliendisõbralikku platvormi ning usaldusväärsust kasvatavat sisu. Kui aga Sinul, kui ettevõtte juhil, või töötajal jääb aega napiks kodulehe ja blogi haldamiseks, siis Virtuaalassistent teeb Sinu eest vajalikud tööd ära.

Loome lehti, mis vastavad just Sinu vajadustele:

  • Kodulehe loomine ning haldus – kodulehtede loomine, esmane seadistus. Otsime Sulle sobiva domeeni, seome selle ära mõne kodulehe platvormiga, seadistame platvormi ja lisame esmase sisu. Põhiliselt kasutame WordPressi, mida soovitame ka enda klientidele, kuna tegemist on väga lihtsa ja kasutajasõbraliku platvormiga, milles on palju lisavõimalusi. Siiski oleme kokku puutunud erinevate platvormidega.
  • Blogipostituste planeerimine – saame olla abiks ettevõtjale ideede jagamisel, infomaterjali otsimisel, blogipostituste ülespanemisel. Sinu mureks jääb vaid edastada meile tekst või idee (vajadusel kirjutame ka teksti Sinu eest!). Meie kontrollime teksti üle (grammatika, visuaal) ja otsime vajadusel juurde sobiva pildimaterjali ning postitame Sinu eest õigel ajal õigesse kohta.
  • Veebilehe optimeerimine (SEO) – aitame kodulehti Google`i otsingumootori jaoks optimeerida. Teostame märksõnanalüüsi ja lingianalüüsi, et teada saada, mida Sinu valdkonnas kõige rohkem otsitakse ja kes on Sinu suurimad konkurendid Google-s. Seejärel saame Sinu kodulehe ära optimeerida, et inimene, kes Sinu valdkonnaga seotud tooteid-teenuseid otsib, satub esimesena just Sinu juurde.
  • Sisuloome ehk artiklite ja postituste kirjutamine eelnevalt kokkulepitud teemadel ja sageduses. Sina edastad meile teema, millest artiklit soovid ja meie teeme selle valmis.
  • Veebilehe ja sotsiaalmeedia külastajate postituste haldamine – kodulehel ja SM kommentaaridele ja sõnumitele vastamine, info jagamine.
  • E-poe tootevaliku lisamine ja korrashoid vastavalt ettevõtjalt tulnud sisendile (fotod, tooteinfo, hinnad jms) – lisame tooted e-poodi ning hoolitseme selle eest, et vajalik info oleks potentsiaalsele kliendile olemas.

 

Kodulehe loomine ning haldus

Hea, hästi navigeeritav koduleht on võti. Kui klient avab Sinu firma kodulehe esimest korda, peab ta olema suuteline seal ka navigeerima. Sama kehtib ka blogi kohta: kuhu peab vajutama, et järgmisele lehele suunduda, kuidas leida infot vajamineva teema kohta jms. Seetõttu on oluline visuaalne viimistlus: üldine lehe raamistik, taust, päis jne. Kõik see loob külastaja jaoks meeldiva keskkonna. Tähtis on silmas pidada ka kompaktsust, sest on tähtis, et veebileht oleks Sulle pigem midagi, mis Sinu tööd hõlbustab, mitte ei takista. Olenevalt Sinu soovidest loome Sulle veebilehe, kus on olemas kõik vajalik, mis Sinu ettevõtet hästi esindaks: kontaktid, veebipõhine tootenäidiste galerii, osutatud teenuste näidiskirjeldused ja hinnad jne.

 

Blogipostituste planeerimine

Blogide haldus info@assistent.ee

Paljud ettevõtjad kasutavad oma blogi kui väljundit mis aitab infot kiiresti klientideni viia. Blogi uuendamine on samuti tähtis. Hoidmaks asjades korrapärasust on aga mõistlik blogipostitused planeerida ette, kui see vähegi võimalik on. Virtuaalassistent aitab Sul luua oma blogi postitustes korrapärasus, planeerides ning postitades need Sinu eest.

 

 

 

Veebilehe optimeerimine (SEO)

Kodulehe optimeerimine ja SEO info@assistent.ee

SEO ehk eesti keeles veebilehe otsingumootoritele optimeerimine on veebilehe nähtavuse suurendamine otsingumootori otsingutulemustes. Optimeerides oma veebilehe võid olla kindel, et kui keegi otsib mingit märksõna, mis seotud Sinu ettevõttega, siis näidatakse optimeeritud lehte otsingutulemuste seas eespool. Vajad abi optimeerimisel? Pöördu Virtuaalassistendi poole!

 

 

Sisuloome ehk artiklite ja postituste kirjutamine

Hästi disanitud veebileht ja blogi üksinda ei jõua tahetud tulemuseni – tähtis on sisu. Kujuta ette, et Sinu veebileht ja blogi on justkui ajaleht, mida ka ju pidevalt uuendatakse. Seega, iga muutus ning uudis, mis seostub Su ettevõttega ning mis kuidagi võib Sinu kliente mõjutada, tuleb ka veebis kajastada. Hea asi on see, et Sa ei pea selle kõige pärast ise muret tundma: selle jaoks oleme meie! VA veendub, et kõik vajalik saaks postitatud ning et info oleks ajakohane.

 

Veebilehe ja sotsiaalmeedia külastajate postituste haldamine

Kuna sõnavabadus kehtib igal pool, ka veebis, on loomulik see, et kõik külastajate postitused ei pruugi olla positiivsed ja asjakohased. Virtuaalassistent hoolitseb selle eest, et kommentaariumites valitseks kord.

 

Miks on veebilehe ja blogi haldus vajalik?

Koostöö info@assistent.ee

Veebilehe ja blogi haldus on eelkõige vajalik enda „näitamiseks“. See tähendab seda, et hea veebilehe haldus annab mitmesuguseid võimalusi näiteks suurendada külastajate arvu, mis omakorda võib viia uute klientide, kasulike kontaktide ning täiesti enneolematute võimalusteni. Virtuaalassistendi abiga muutub Sinu ettevõtte kodulehe ning blogi haldus palju lihtsamaks, sest saad paljud ülesanded lihtsalt ära delegeerida. Võta meiega ühendust!

 

 

Kui see leht oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui see võiks ka Sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga” 

Aitäh tagasiside eest!

×
×

Cart