Video ja helifailide loomine on saavutanud sotsiaalmeedias täiesti uue taseme!

 

Mida annab video ja helifailide loomine?

Video ja helifailid info@assistent.ee

Visuaalmeedial on tänapäeval väga suur osa inimeste mõjutamisel teatud suunda. Osalt võiks isegi väita, et video ja helifailide loomine aitab justkui personaalsemal viisil inimesteni jõuda. Vähe sellest, et silmaga nähtav liikuv pilt ja heli võivad Sinu ettevõttele palju juurde anda – need ongi juba omaette äri. Näiteks videoplatvorm Youtube on ülimalt populaarne ning kõige populaarsemad kanalid teenivad sellise asja pealt miljoneid. Juba see fakt omaette näitab kui suur mõju on liikuval pildil ja audiofailidel.

 

Mis väärtust lisab video ja helifailide tegemine Sinu ettevõttele?

Ettevõtet tutvustav video on uuele kliendile või potentsiaalsele huvilisele justkui visiitkaart, mis annab aimu mida Sinu ettevõtte ikkagi teeb. Videoturundus on omaette strateegia, mis hõlmabki endas videomaterjali abiga sõnumi Sinu praeguste ja tulevaste klientideni viimist. Esiti võib tunduda, et videoturundus ongi ainult reklaam – ei.

Selle hulka võivad kuuluda nii live-ülekanded, mis ettevõtte igapäevaelu või mõnda kindlat üritust üle kannavad, õpetusvideod, arvamuslood jne. Visuaalse materjaliga on võimalik näidata näiteks kliendikogemust: lühikesed, kuid tabavad klipid nende positiivsest kogemusest võivad palju ära teha. Samuti on videote ja heliklippidega võimalik anda edasi uudiseid oma ettevõtte kohta, uusi trende jms.

 

Kuidas videod ja helifailid aitavad kliente tuua?

Ilmselt üks tähtsamaid videoturunduse väljundeid on koolitavad videod. Selliste videote abil saad juhendada oma kliente kasutama Sinu toodet ning anda erinevaid nippe ja samuti ka tekkivatele probleemidele lahendusi. Seeläbi aitad kaasa Sinu ettevõtte ja kliendi vahelisele usaldusele, mis omakorda aitab luua pikaajalisi suhteid.

Saavutamaks hea videoturunduse tase tuleb arvesse võtta seda, et kogu asi peab olema järjepidev. Kõik algab heast planeerimisest: võtmesõna leidmine on ülioluline. Hea algidee peale on kergem üles ehitada terviklikumat ideed. Olles jõudnud video- või helisalvestusega lõpusirgele, tuleb mõelda järgmisele sammule. Olenevalt platvormist kuhu fail üles laetakse, tuleb luua konto.

 

Mida peaks video ja helifailide loomisest teadma?

Video ja helifailid info@assistent.ee

Enne faili üleslaadimist on tähtis failide töötlus – see on olulisem, kui Sa arvata oskadki. Hästi töödeldud video- ja/või audiofail on paremini jälgitav ja jääb vaatajale hästi meelde. Mitte vähemtähtsam on konkreetse faili varustamine erinevate märksõnadega, mis on näiteks Sinu ettevõtte ja faili sisuga kooskõlas. Niiviisi on inimestel, kellest võib saada Sinu potentsiaalne klient, palju lihtsam Sind leida.

Luues oma ettevõttele näiteks Youtube kanali, kuhu plaanid hakata üles laadima teemakohaseid videoid, on tark otsus koostada või lasta koostada ka 30-60 sekundit pikk videolõik. See klipp peaks olema firmat tutvustav video, mille saad määrata kanali avavideoks. Nii on igal inimesel, kes Sinu kanalit vaatab, võimalik koheselt end kurssi viia millega on tegu. Nutikas, kuid ülimalt lihtne reklaaminipp.

 

Mul ei ole aega selleks kõigeks!!

Kas tundub, et sellise asjaga tegelemine on ülesanne, mis võtaks ära palju Sinu ajast? Tunned, et ei jõuaks sellega tegeleda? Ära muretse – Virtuaalassistent tuleb appi! Delegeeri see ülesanne VA-le ning Sa ei pea enam mõtlema, kuidas luua algelisest videomaterjalist midagi uhket, mis Sinu ettevõtet esindaks.

Meie teeme seda kõike Sinu eest ning kanname hoolt, et kvaliteet oleks tasemel. Soovid luua Youtube-i kanali, kuid ei ole päris kindel kuidas seda teha? Kirjuta meile ja meie aitame. Tahaksid mõnda video- või audiofaili transkribeerida, kuid ei leia aega? Meie oleme need, kes selle Sinu eest ära teevad.

Virtuaalassistent veendub selles, et Sinu jaoks olulised heli- ja videofailid oleksid professionaalsed ning valmis Sind ja ettevõtet esindama. Sealjuures arvestame sajaprotsendiliselt Sinu endi soove kogu protsessi osas ning veendume, et oled lõpptulemusega rahul.

 

 

 

Kui see artikkel oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka Sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga”

Aitäh tagasiside eest!

×
×

Cart