38+

klienti (88% püsikliendid)

3812+

Tundi teostatuid töid

20347+

hallatud/vastatud maili

1290+

sotsiaalmeedia postitust

Sotsiaalmeedia postituste loomine ning planeerimine

Mis on sotsiaalmeedia haldus?

Tänapäeva inimesed veedavad sotsiaalmeedias surfates iga päev lausa mitmeid tunde ning peale ilusate piltide vaatamise kujundatakse nii teadlikult, kui alateadlikult arvamust Sinu ettevõtte kohta.

Sul on ilmselt igapäevaselt vaja:

 • klientide sõnumitele/postitustele/kommentaaridele vastata?
 • sotsiaalmeedias uuendusi postitada, et lehtedel oleks alati värsket infot?
 • blogi ja Facebooki postitusi kirjutada/hallata?

Sotsiaalmeedia haldusena pakume reklaame ning läbi mõeldud turundusstrateegiat levinumates sotsiaalmeedia kanalites:

 • Facebook
 • Instagram

Sotsiaalmeedia pakub väga häid võimalusi oma ettevõtet ja teenust otse sihtgrupile tutvustada, pidada nendega avalikku dialoogi ning pakkuda seeläbi lisaväärtust. Sotsiaalmeedia on suurepärane sisuturunduskanal.

Kui Sinu ettevõttes ei ole turundusinimest, kes igapäevaselt sotsiaalmeedia haldusega tegeleb, on mõistlik see teenus sisse osta.

 

Facebook

Facebook on hea ja muu meediaga võrreldes suhteliselt odav reklaamikanal, mille abil oma ettevõtet või teenust pildis hoida ja klientidele tutvustada.

Facebook võimaldab:

 • oma ettevõtte kontole koondada ühesuguste huvide, soovide ja vajadustega inimesi
 • koguda vahetut tagasisidet oma klientidelt, suhelda nendega aktiivselt ning anda nõu
 • valida ning luua sobivaid teemasid
 • kujundada mainet ja brändi
 • pakkuda infot, meelelahutust, kaasarääkimise võimalust
 • kodulehe külastatavust suurendada
 • kutsuda osalema erinevatel üritustel ja ühistegevustel

Kui teie ettevõttes ei ole turundusinimest, kes igapäevaselt Facebooki kontoga tegeleb, on mõistlik see teenus sisse osta.

Kuidas Facebookis täpsemalt toimetada, saad lugeda artiklist “Facebooki Reklaamid – kampaaniad, komplektid ja reklaamid

Loe kindlasti ka artiklit “Kuidas Facebooki turundus ilma postitusi boostimata tööle panna?

 

Virtuaalassistent pakub:

 • Facebooki konto loomine ja igapäevane haldus
 • Kampaaniate ja reklaamide ideelahendused ja teostus
 • Teemapostituste ideed ja teostus
 • Kõik vajalikud kujundustööd
 • Kampaaniate statistika ja analüüs

 

Instagram

Instagram on üks kriitiliselt oluline sotsiaalmeedia kanal, mis täna domineerib. Foto- ja (lühi)videomaterjalide jagamise äpp ei ole oluline vaid jaemüüjate, restoranide või reisibüroode jaoks, vaid on üks kasvava tähtsusega tõhus vahend igasuguse äri jaoks.

Instagrami platvormil on oluline kõnetada soovitud sihtrühma emotsionaalset teadlikkust, mis neid paelub, mis neid inspireerib, tehes seda läbi visuaalide. Antud nutitelefoni põhine meedium on pikasabaga turunduskanalina tuntud. 2015 aastast alates toetab platvorm reklaamkampaaniaid – meediamaastik aplodeeris.

Kui Sinu bränd kätkeb elustiili, inspiratsiooni või kultuuri-hõngulist promo, siis on see igati paslik viis oma sõnum ja *visuaal* potentsiaalse sihtrühmani toimetada. Kui kontohaldus ei paelu, siis kombineeritud Facebookiga võimaldab see pildi-video väljundiga sotsiaalmeedia platvorm projektipõhist kampaaniat teostada.

Instagram on keskus, kus tavalised inimesed leiavad ettevõtte visuaalse identiteedi. Ilma Instagrami profiilita riskid sellega, et Sind eiratakse ja unustatakse… Ja see on just järgmise põlvkonna tarbijate jaoks oluline. Mõtle ette! Instagram on täis võimalusi ja selle kasutamine iseenda ja ettevõtte maine kujundamisel ei ole üldsegi keeruline.

See sotsiaalmeedia kanal on vahend, mida saab edukalt kasutada brändi mainekujunduseks, brändi tuntuse suurendamiseks ja ka ettevõtte sõnumi levitamiseks. Reeglina ei ole Instagram midagi sellist, mis nõuab suuri rahalisi investeeringuid, sealjuures, publik on rahvusvaheline. Tuleb lihtsalt nendeni jõuda ja meelde jääda. Kõlab lihtsalt, kas pole?!

Instagram on tänapäeva konkurentsitihedas ärikeskkonnas peaaegu kohustuslik ja aitab täiendavalt seatud suuremaid eesmärke saavutada. Strateegiline lähenemine Instagrami kasutamisel on sama oluline kui hommikune hambapesu – see on igapäevane, regulaarne tegevus, mis töötab parema tuleviku nimel.

 

Kuidas Instagrami maksimaalselt ära kasutada?

Mida ja kuidas teha, et Instagram töötaks ettevõtte suuremate eesmärkide nimel? Efektiivselt?

 

Järgmised näpunäited aitavad Sul oma postitusi paremini organiseerida, strateegilisemalt ja olla oma suurte eesmärkidega teadlikult kooskõlas:

 1. Ole järjekindel. Postita iga päev, ideaalis kellaaegadel kui Sinu jälgijad on aktiivsed. Kasuta seeriapostitusi – näiteks #inspiredaily ja #freelife või #fridayintroductions. Viimase # puhul, kui palud oma jälgijatel ennast tutvustada – on ju huvitav teada, kes on need inimesed, kes Sinu brändi jälgivad. Või tule välja oma seeriatega.
 2. Kasuta asjakohaseid #hashtage. Märgista oma brändi hashtagid ja seostuvad märksõnad. Selliselt on sinu postitused kiirelt leitavad ja seostatavad kindla valdkonna ja teemaga.
 3. Jaga fotosid ja videosid telgitagustest, oma inimestest ja iseendast, kui sobilik. See muudab sinu profiili isiklikumaks ja inimlikumaks. Inimesi huvitab, kuidas asju tehakse, mis tegelikult toimub ja kes kõige „taga“ on.
 4. Lisa iga postituse juurde link või juhis, kus saab rohkem informatsiooni („link in bio“ või „link profiilis“). Selliselt on Sinu jälgijatel võimalus koheselt minna ja osta või minna uurida lähemalt.
 5. Kasuta asukoha määramist, aga turvaliselt – ära kindlasti kasuta selleks oma kodu! Asukoht annab lisaväärtust ja muudab postituse reaalsemaks.
 6. Ole Sina ise. Ole oma bränd. Kvaliteet kvantiteedi üle – mõnikord, kui on aeg postitada, aga ei ole õiget asja, siis pigem ära postita postitamise pärast. Tee seda, kui Sul on, mis esindab Sind ja Sinu brändi õige nurga alt ning on huvitav ka Sinu jälgijatele.

 

Kombineeritult Facebookiga pakub virtuaalassistent:

 • Instagram konto loomine ja haldus
 • Projektipõhiste kampaaniate ideelahendused, kujundused
 • Visuaalpostituste ideed ja teostus
 • Kõik vajalikud kujundustööd
 • Kampaaniate statistika ja analüüs

 

 

Kui leht oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui see võiks ka Sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga” Aitäh tagasiside eest!

Tasuta
E-raamat

Soovid teada, kuidas virtuaalassistent saab aidata Sul rohkem raha teenida?

Olen teadlik, et e-raamat on täiesti tasuta ja saan Virtuaalassistent OÜ listist lahkuda igal ajal. Me ei jaga Teie aadressi kellegagi ea saada spammi.