Turundus ja reklaam – need on strateegiliselt valitud kanalid ja võrgustikud. Hangi turundustiivad meilt!  

 

Turundus ja reklaam

Õiged turundustegevused ja hästi sihitud reklaam on vaieldamatult üheks eduka müügi alustalaks. Kui su ettevõttes ei ole palgalist turundusspetsialisti või on ees suuremamahulisi kampaaniaid, milles on vaja aeganõudvate töölõikude jaoks abikätt, siis Virtuaalassistent on siin seda Sulle ulatamas. Pakume oma klientidele alljärgnevaid teenuseid:

Turundus ja reklaam info@assistent.ee

  • Reklaamtrükiste (visiitkaardid, brošüürid, voldikud, teatmikud, flaierid jms) kujundamine ja väljatrüki organiseerimine. Sina ütled meile, mida Sul vaja on ning meie teeme ja organiseerime.
  • Turunduskava teostamise tugi – aitame panna paika turunduseesmärke (pikaajaliselt ja projekti raames), tegevusi nende täide viimiseks ning oleme abiks eelarve koostamisel
  • Digiturundus (SMM, SEO, Google Ads, …) 
  • Meediaplaaneerimine on meie jaoks lihtne nagu 1,2,3. Sinu jaoks võib see olla aga aega nõudev pikk protsess. Ütle, milllele Sa kampaaniat vajad (Soodusmüük? Uus toode? Sotsiaalkampaania?), meie teeme kõik ülejäänu. Valime sobivad kanalid, peame hinnaläbirääkimisi, tellime eetri ja materjalid ning soovi korral ka tagasisideuuringu.  
  • Turundusürituste planeerimine: on Sul vaja teha tooteesitlust mõnes kaupluses ja ei tea kust alustada? Meie teame! Muretseme vajadusel vaja minema inventari ja organiseerime esitluse just seal, kus sina soovid. Soovid osaleda messil-laadal? Taas tõttab virtuaalassistent appi ja otsib Sulle parima koha, kus oma kaupa-teenust pakkuda.

 

Turunduse ja reklaamiga on seotud ka disainiteenused

Logod, reklaammaterjalid, flaierid, bännerid, facebooki esilehe disain, promo-ja turundusmaterjalide koostamine ja disain jne – see kõik käib ettevõtte igapäevase tegevuse juurde!

 

Logo

Logo kujundamine on üks esimesi samme brändi loomisel. Kirjuta meile enda visioonist või saada mõni enda tehtud foto ja meie kujundame sellest mitu erinevat logo versiooni, mille vahelt saad sobiliku välja valida. Oluline on leida logo, mis iseloomustab kõige enam Sinu ettevõtet.

Logo valik on pea sama raske kui omale elukaaslase valik! Nii, et soovitame pigem rohkem mõelda ja teeme variante juurde kui vaja. Valikul on hea läbi mõelda, keda see peab kõnetama ja kus on plaanis ka tulevikus logo kasutada. Esimesed variandid on enamasti visiitkaardid ja koduleht, kuid äkki on soov seda ka pastakatele printida või särkidele tikkida?

Arvesta, et logo valik peaks olema põhjalik, sest aastate jooksul jõuab Sinu logo mitmetesse kohtadesse ning hiljem logo muutmine võib osutuda väga keeruliseks protsessiks.

 

Visiitkaardid

Visiitkaartide kujundamine info@assistent.ee

Tõsiseltvõetavalt ettevõtjalt eeldatakse visiitkaarti – jah, isegi praegusel digiajastul! Visiitkaart aitab luua võrgustikku, seega peaks mõni eksemplar alati kaasas olema, sest vajalikke kontakte võib leida ka kõige vähem oodatavates olukordades. Ettevõtte visuaalne identiteet peab kajastuma ka visiitkaardil. Väiksematel ja alustavatel ettevõtetel soovitame alustada juba kohe, kui ettevõtte idee olemas, visuaalse kuvandi loomisest – sedasi hoiad kokku aega ning raha ja lood koheselt nii parema, meeldejääva pildi kui ka usaldusväärsuse.

Visiitkaardil peaks olema:

 • loetavalt oluline info – kes Sa oled ja kuidas Sinuga ühendust võtta.
 • võib kasutada oma pilti. Oma portreefoto kasutamine visiitkaardil sõltub Sinust. Kui oled koolitaja, müügimees, juht, kelle nägu on oluline, siis kasuta, kui aga olulisem on Sinu toode, siis ei pruugi nägu vajalik olla.
 • Sinu sõnum: midagi, mis Sinu teenuse või toote kaudselt esile toob – olgu see siis toote pilt, teenuste nimekiri või tabav hüüdlause.

Saada meile enda andmed ja kujundame Sulle sobiliku visiitkaardi. Saad need ka kohe kätte, sest meie abiga ei pea Sa trükikodadega pead vaevama – teeme kõik Sinu eest!

Lisaks kuulub turunduse alla muidugi ka digimaailm. Tutvu kindlasti ka meie teiste teenustega:

 

WEB-teenused

Tänapäeva inimesed veedavad sotsiaalmeedias surfates iga päev lausa mitmeid tunde ning peale ilusate piltide vaatamise kujundatakse nii teadlikult, kui alateadlikult arvamust Sinu ettevõtte kohta.

 • klientide sõnumitele/postitustele/kommentaaridele vastamine
 • sotsiaalmeedias uuenduste postitamine, et lehtedel oleks alati värsket infot
 • blogi ja Facebooki postituste kirjutamine/haldamine
 • tegeleme negatiivse tagasisidedega
 • piltide postitamine portfooliosse
 • kodulehe loomine/kujundamine
 • kodulehe uuendamine, info värskendamine

 

Facebooki lehe haldamine

Sisu haldamine – blogipostituste üleslaadimine/jagamine, klientidele vastamine ja kommentaaride jälgimine, vajadusel piltide uuendamine ja värskendamine, jooksva info üleslaadimine ja uuendamine, kampaaniate üleslaadimine, ettepanekute tegemine. Ka kuulutuste või reklaamtekstide kirjutamise võid meie hoolde jätta!

 

Uudiskirjade administreerimine

Olemasoleva uudiskirja sisu, pealkirjade ja linkide üleslaadimine, uudiskirja saatmine sihtgrupile ja mailiprogrammi haldamine. Vajadusel loome e-meiliturunduse jaoks ka ise müügitekstid!

 

Olemasoleva kodulehe regulaarne haldamine

Uudiste ja jooksva info üleslaadimine, pakkumiste lisamine ja jälgimine, tekstide ja info ajakohastamine, ettepanekute tegemine, olemasolevate tekstide ja struktuuri ülevaatamine. Tehniline kontroll, sisu ja visuaali uuendamine. Virtuaalne assistent vaatab kodulehte kõrvalseisja pilguga – et tekst oleks üheselt mõistetav, selge ja kliendile arusaadav. Lisaks muidugi ka blogipostitused ja artiklid – kirjutame ja postitame! Postitused ja artiklid kirjutatakse ettevõtja poolt soovitud teemal. Aitame kirjutada ja vormistada kodulehe tarbeks sisutekste. Sina annad meile kondikava ja kirjutajad-assistendid teevad kavandid valmis.

 

Uue kodulehe tegemine ning haldamine

Kodulehe tegemine ja haldamine info@assistent.ee

Võimalik on tellida nii valmiskujunduse peale koduleht, läbimõeldud lahendust kui ka rätsepatööna uue kodulehe kujundust.

Viime läbi kodulehe tehniline kontrolli, uuendame sisu ja välimust. Vaatame tekstid üle ja vajadusel teeme muutmisettepanekud. Virtuaalne assistent vaatab kodulehte kõrvalseisja pilguga, et tekst oleks üheselt mõistetav, selge ja kliendile arusaadav. Nii struktuur, üldilme kui keeleline korrektsus loob ettevõttest eeskujuliku mulje ja maine.

 

Transkriptsioon

Lindistuste ümberkirjutused, kokkuvõtete, memode, protokollide koostamine, dokumentide vormistamine – kõik see on Sul võimalik soovi korral meile delegeerida.

 

 

Kui leht oli Sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui see võiks ka Sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga” 

Aitäh tagasiside eest!

×
×

Cart